با کدو تنبل چی میشه درست کرد؟ با کدو حلوایی چی بپزم؟ شاید تا حالا این سوال‌ها رو از خودتون پرسیده باشید. در ادامه این مطلب انواع خوردنی‌های خوشمزه و سالمی که با کدو حلوایی یا کدو تنبل میشه درست کرد، معرفی شده که می‌تونید درست کنید و علاوه بر طعم خوبی که دارن، از خواص که کدو حلوایی برای سلامتی داره هم بهره‌مند بشید.


با کدو حلوایی چه غذاهایی میشه درست کرد؟

با کدو حلوایی چی درست کنم؟ (طرز تهیه انواع غذا با کدو حلوایی)

دسر کدو حلوایی با خامه و ژلاتین

کدو حلوایی علاوه بر خواص بسیار زیادی که برای سلامتی داره، تو دستور پخت‌های زیادی هم استفاده میشه. یکی از این موارد دسر کدو حلوایی هست که بدون اغراق طعم فوق‌العاده‌ای داره و اگه یکبار طعمش رو تجربه کنید، جزو دسرهای مورد علاقه‌تون میشه.

با کدو حلوایی چی بپزم

طرز تهیه دسر کدو حلوایی با خامه و ژلاتین


کیک کدو حلوایی

کیک کدو حلوایی به دلیل داشتن کدو حلوایی ارزش غذایی و خواص زیادی داره. طرز تهیه کیک کدو حلوایی ساده هست. در ادامه ابتدا با طرز تهیه پوره کدو حلوایی برای کیک آشنا میشید و در ادامه با دستور پخت کیک کدو حلوایی به صورت مرحله به مرحله آشنا میشید.

با کدو حلوایی چیکار کنم

طرز تهیه کیک کدو حلوایی


مربای کدو حلوایی

کدو حلوایی یا کدو تنبل ارزش غذایی بالا و خواص زیادی برای سلامتی داره و باهش خوردنی‌های خوشمزه زیادی میشه درست کرد مثل کیک کدو حلوایی و دسر کدو حلوایی. در ادامه با طرز تهیه مربای کدو حلوایی رنده شده به صورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.

با کدو حلوایی چه غذایی بپزیم

طرز تهیه مربای کدو حلوایی


سوپ کدو حلوایی

سوپ کدو حلوایی یا سوپ کدو تنبل سوپی ساده اما با ارزش غذایی بالا و مقویه و در بهبود سرماخوردگی کمک زیادی می‌کنه. سوپ کدو حلوایی کانادایی با شیر درست میشه و برای تزئینش از خامه استفاده میشه. سوپ کدو تنبل کانادایی بافتی مخملی و نرم داره و برای روزهای سرد یک سوپ عالیه.

با کدو تنبل چی بپزم

طرز تهیه سوپ کدو حلوایی مجلسی


طرز تهیه خورش کدو حلوایی

کدو حلوایی خواص زیاد و ارزش غذایی بالایی داره، اما خب همه طعمشو دوست ندارن. در ادامه با دستور پخت خورشت کدو حلوایی شمالی با رب انار به صورت مرحله به مرحله آشنا میشید.

با کدو تنبل چی درست کنم

طرز تهیه خورش کدو حلوایی


طرز تهیه حلوای کدو حلوایی

کدو حلوای یا کدو تنبل ارزش غذایی بالایی داره و برای سلامتی مفیده. اگه طعم کدو حلوایی رو دوست داشته باشید حتما از طعم حلوا کدو حلوایی هم خوشتون میاد. در ادامه با دستور پخت حلوای کدو حلوایی به صورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.

با کدو تنبل چی میشه درست کرد

طرز تهیه حلوای کدو حلوایی


طرز تهیه آش کدو حلوایی

آش کدو حلوایی اصفهان طرز پخت خیلی ساده‌ای داره، ولی به دلیل داشتن کدو تنبل از ارزش غذابی زیادی برخورداره و همچنین عطر و طعم فوق‌العاده‌ای هم داره. در ادامه به صورت مرحله به مرحله با دستور پخت آش کدو حلوایی اصفهان آشنا میشید.

با کدو تنبل چی میشه درست کرد

طرز تهیه آش کدو حلوایی


طرز تهیه پنکیک کدو حلوایی

پنکیک کدو تنبل به دلیل داشتن کدو تنبل در مواد اولیه‌ش خواص زیادی داره و علاوه بر اون طعم خیلی خوبی هم داره. اگه کدو حلوایی دوست ندارید هم یکبار پنکیک کدو حلوایی رو امتحان کنید. ممکنه به خاطر طعم فوق‌العاده‌ای که داره، خوشتون بیاد. در ادامه با دستور پخت پنکیک کدو حلوایی به صورت تصویری و مرحله به مرحله آشنا میشید.

طرز تهیه پنکیک کدو حلوایی
طرز تهیه پنکیک کدو حلوایی


طرز تهیه پیش غذا با کدو حلوایی

کارپاچوی گیاهی معمولاً با ترکیب سبزیجات دلخواه آماده میشه و نکته‌ی سختی نداره. کارپاچو پیش‌غذای شلوغی نیست و کاربرد بیش از سه نوع سبزیجات در نوع گیاهیش ضرورتی نداره. در ادامه با آموزش روش تهیه کارپاچیوی کدو حلوایی ایتالیایی مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.

طرز تهیه کارپاچیو کدو حلوایی ایتالیایی

طرز تهیه پیش غذا با کدو حلوایی


طرز تهیه کدو حلوایی پلو

نمیدونم تا حالا کدو پلو خوردید یا نه؟ کدو پلو یکی از غذاهای پر طرفدار مازندرانیه که تو مازندران به اسم کهی یا کئی پلا مازندرانی معروفه. کدو حلوایی پلو شمالی یکی از غذاهای شمالی ها، مخصوصا مازندرانی هاست که تو فصل پاییز و زمستون بیشتر درست میشه. به نظرم کدو پلو یکی از خوشمزه ترین غذاهای شمالیه (البته باید بگیم مازندرانیه).

طرز تهیه کدو پلو با نیمرو

طرز تهیه کدو حلوایی پلو بدون گوشت و مرغ


طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی با بیسکویت پتی بور

چیز کیک کدو حلوایی یه دسر پاییزی خوشمزه و مقوی و سالمه که با پایه بیسکویت می‌تونید درستش کنید.

طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی با بیسکویت پتی بور

طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی


طرز تهیه نان کدو حلوایی ساده

نون کدو حلوای ساده یکی از جذاب ترین و خوشمزه ترین نون هاست. اینقدر درست کردنش ساده و لذت بخشه که پیشنهاد می‌کنم حتما درستش کنید.

طرز تهیه نان کدو حلوایی ساده (نان حجیم با کدو حلوایی)

طرز تهیه نان حجیم با کدو حلوایی


طرز تهیه تارت کدو تنبل

تارت کدو حلوایی رو شاید تا حالا امتحان نکرده باشید و شاید این طعم براتون جدید باشه، ولی حتما درستش کنید، هم خیلی خاصیت داره و هم وترکیب کدو حلوایی با ادویه ها خیلی لذیذش میکنه.

طرز تهیه تارت کدو تنبل با خمیر تارت به روش ترکیه ای

طرز تهیه تارت کدو تنبل


طرز تهیه پاستا با سس کدو حلوایی

پاستا با سس کدو حلوایی یه پاستای سبزیجات خوشمزه و گیاهیه که برای افرادی که دنبال یه غذای جدید هستن خیلی خوبه.

طرز تهیه پاستا با سس کدو حلوایی و اسفناج

طرز تهیه پاستا با سس کدو حلوایی و اسفناج


طرز تهیه توپک کدو حلوایی با بیسکویت پتی بور

توپک کدو حلوایی یا ترافل کدو حلوایی یک ایده یلدایی خیلی خوبه که هم خیلی راحته و هم خیلی خوشمزه.

طرز تهیه توپک کدو حلوایی

طرز تهیه توپک کدو حلوایی


طرز تهیه شیر برنج با کدو حلوایی

آش کدو حلوایی یا شیر برنج با کدو حلوایی، طمعش واقعا خوشمزه هستو میتونه یه عصرونه یا وعده صبحانه یا حتی دسر باشه. امتحانش کنید پشیمون نمیشید.

طرز تهیه شیر برنج با کدو حلوایی

طرز تهیه آش کدو حلوایی مازندرانی با برنچ و شیر


طرز تهیه نان رول کدو حلوایی

نان رولی کدو تنبل و دارچین با مغز گردو و کشمش یه نون خیلی نرمه که تو دهان آب میشه و برای صبخانه و عصرونه خیلی مناسبه.

طرز تهیه نان رول کدو حلوایی خوشمزه با گردو و کشمش

دستور پخت نان رولی کدو حلوایی


طرز تهیه کدو حلوایی شکری

کدو حلوایی شکری یا کدو تنبل شکری طعمی شبیه به پاستیل داره و تنها طعمی که نداره طعم کدو حلوایی هست! این پاستیل خونگی و سالم خیلی جالب و متفاوته و حتی افرادی که کدو حلوایی دوست ندارن عاشق این پاستیل کدو حلوایی میشن.

طرز تهیه کدو حلوایی شکری

طرز تهیه پاستیل کدو حلوایی