با مرغ ریش ریش غذاهای خوشمزه، ساده و متفاوتی میشه درست کرد. در ادامه طرز تهیه انواع غذا با مرغ ریش ریش شده با برنج و بدون برنج با نون معرفی شده.

طرز تهیه انواع غذا با مرغ ریش ریش

لیست انواع غذا با مرغ ریش ریش شده

لیست انواع غذاهای برنجی با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه شیرین پلو با مرغ ریش ریش شده

شیرین پلو با مرغ ریش ریش

شیرین پلو از غذاهای سنتی ایرانیه که دستور پختش در شهرهای مختلف کمی متفاوته. یکی از روش‌های تهیه شیرین پلو، شیرین پلو با مرغ ریش شده و هویج و کشمش تفت داده شده هست. در ادامه دستور پخت شیرین پلو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه جواهر پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه جواهر پلو با مرغ ریش ریش شده

جواهر پلو از غذاهای مجلسی و سنتی ایرانیه و به این دلیل اینکه این غذا با انواع خلال سرو و تزئین میشه اسم جواهر پلو براش انتخاب شده. در ادامه دستور پخت جواهر پلو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ ریش ریش شده (غذا با مرغ ریش ریش و زرشک)

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ ریش ریش شده

زرشک پلو با مرغ یه غذای خوشمزه، مجلسی و پرطرفدار بین ایرانی‌هاست. یک روش درست کردن زرشک پلو اینه که مرغ رو ریش ریش کنید، با پیاز داغ و ادویه طعم‌دارش کنید و بعد مرغ ریش ریش رو لا به لای زرشک پلو بریزید. در ادامه دستور پخت زرشک پلو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه رشته پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه رشته پلو با مرغ ریش ریش شده
رشته پلو یکی از غذاهای سنتی و اصیل ایرانیه و به طور معمول در شب چهارشنبه سوری یا شب سال نو تهیه میشه. در ادامه دستور پخت رشته پلو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه خورشت فسنجون با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه فسنجون با مرغ ریش ریش شده مجلسی و خوشمزه

تو شیراز معمولا فسنجون با مرغ ریش ریش شده درست میشه که خیلی خورشت رو لعاب دار تر، غلیظ تر و خوشمزه تر میکنه. از حس خوب دیدن روغن گردو روی خورشت و طعم عالیش هر چی بگم بازم کمه. در ادامه دستور پخت خورش فسنجون با مرغ ریش ریش رو بخونید.

طرز تهیه ته چین اسفناج با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه ته چین اسفناج با مرغ ریش ریش شده
ته چین انواع مختلف و زیادی داره و از غذاهای اصیل و پرطرفدار ایرانیه. در ادامه دستور پخت ته چین اسفناج با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه مرغ ریش ریش شده لای برنج

طرز تهیه مرغ ریش ریش لای برنج
اگه دنبال یه غذای برنجی فوق‌العاده خوشمزه هستید، مرغ لا پلو رو امتحان کنید. دستور پخت مرغ لا پلو کته و خوشمزه ساده هست و به مواد اولیه خاصی هم نیاز نداره. در ادامه دستور پخت مرغ ریش ریش لای برنج رو بخونید.

طرز تهیه نخود پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه نخود پلو با مرغ ریش ریش شده

روش پخت نخود پلو ترکی ساده هست و به مواد اولیه خاصی نیاز نداره. در ادامه دستور پخت نخود پلو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه مرصع پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه مرصع پلو با مرغ با مرغ ریش ریش شده
مرصع پلو یکی از غذاهای سنتی و اصیل ایرانیه. مرصع پلو به خاطر ظاهر زیبایی که داره یه غذای فوق‌العاده شیک و مجلسیه. در ادامه دستور پخت مرصع پلو با مرغ یش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه عدس پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه عدس پلو با مرغ ریش ریش شده

عدس پلو از غذاهای خوشمزه و سنتی ایرانه. عدس منبع خوبی از آهن و پروتئین گیاهیه و چون طبع سردی داره، عدس پلو رو با دارچین و زیره درست می‌کنن. در ادامه با طرز پخت عدس پلو با مرغ ریش ریش شده آشنا میشید.

طرز تهیه لوبیا پلو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه لوبیا پلو با مرغ ریش ریش شده مرحله به مرحله

لوبیا پلو یکی از غذاهای اصیل ایرانیه که فوق‌العاده خوشمزه و پرطرفداره. لوبیا پلو رو با گوشت یا با مرغ می‌تونید درست کنید. در ادامه با طرز تهیه لوبیا پلو با مرغ ریش ریش شده به صورت مرحله به مرحله آشنا میشید.

لیست غذاهای نونی با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه کوکو با مرغ ریش ریش شده

طرز تهیه کوکو با مرغ ریش ریش شده

کوکو با مرغ ریش ریش یه غذای ساده و سالمه که سریع آماده میشه و به عنوان یه شام ساده، انتخاب خیلی مناسبیه. در ادامه دستور پخت کوکو با مرغ ریش ریش شده رو بخونید.

طرز تهیه ساندویچ مرغ سرد ریش ریش

طرز تهیه ساندویچ مرغ ریش ریش سرد با قارچ و سس مایونز و پنیر فست فودی و خوشمزه

ساندویچ مرغ سرد یه غذای خوشمزه و پر طرفدار بین کودکانه. ساندویج مرغ ریش ریش سرد برای جشن تولد و مهمونی‌های کوچک یه غذای مناسب و به نسبت ساده هست. در ادامه دستور پخت ساندویچ مرغ سرد ریش ریش شده رو بخونید.

همچنین بخوانید: طرز تهیه انواع غذا بدون گوشت و مرغ