مردی که در کنار یک زن متولد خرداد زندگی می کند، در برابر این سوال قرار دارد: همسر من در حقیقت چگونه موجودی است؟ آیا او یک فرشته است یا یک پروانه مجنون یا یا زنی که..؟ هیچکس حتی زنان متولد خرداد با اینکه می دانند تفاوت هایی با سایر زنان دارند به درستی پاسخ سوال فوق را نمی داند.

همه چیز درباره زنان متولد خرداد ماه

زن متولد خرداد، گاه بدون هیچ علتی دچار اندوه می شود اما شادمانی هایش همیشه بر دیگر احساسات او غلبه دارد و تخیلات سبز او دائما شکوفاست. در رفتار و عادات زن متولد خرداد، لطافتی غیر قابل انکار وجود دارد. اگر بخواهیم خصوصیات اخلاقی زنان متولد خرداد را در یک لیست قرار دهیم، اولین مورد می تواند رفتارهای آرزومندانه او باشد. مثلا او عادت دارد اشیاء بی ارزش قدیمی متعلق به دوران کودکی اش را حفظ و نگهداری کند. ممکن است عروسک و یا حتی روبان های رنگی غیر قابل استفاده نیز جزء اینگونه اشیاء باشد. آیا دلیل مشخص برای این رفتارهای زن متولد خرداد وجود دارد؟ مسلم است که این زن دچار بخل نیست. در عین حال اسراف کاری نیز در شخصیت او جایی ندارد. اگر او گاه اقدام به بخشش مال و اموال خود می کند حتما دلایل قانع کننده ای در ذهن داشته است. برخی اوقات ممکن است مرتکب اسراف کاری و ولخرجی شود اما این موارد غالبأ ناشی از بحران های روحی اوست. در واقع زن متولد خرداد با این روش می کوشد تا خود را از بحران روحیاش نجات می دهد. “ثروت” یکی از مهمترین هم و غم های زنان متولد این ماه است.

مزاج زن متولد برج خرچنگ

زن متولد خرداد طبیعت گرا است و در ساحل دریا (آنگاه که ماه کامل در آسمان ظاهر می شود) غرق در خوشبختی و هیجان می شود. در این حالت قوه تخیل او شکوفاتر می شود و به آرامش و رخوت دچار می گردد. در بین زنان متولد خرداد، دو نوع رفتار عاطفی مشاهده می شود:

گروهی از آنان خجول و مردد هستند و گروه دیگر صریح و مثبت اندیش، اما اکثر آنان ترجیح می دهند که اولین گام در زندگی عاطفی شان از سوی طرف مقابل برداشته شود. می توان گفت تمامی زنان متولد خرداد از انتقاد و تمسخر بیزارند. معمولا حتى پیش پا افتاده ترین مسائل نیز می تواند احساسات آنان را جریحه دار کند.

عشق در زنان متولد خرداد

زن متولد خرداد چندان اهل تعصب ورزیدن نیست. صدق و خلوص در وجود او موج می زند. عشق زنان متولد خرداد ماه، عمیق و صادقانه است. اما از افراط در عشق ابا دارد او می کوشد تا عشق خود را به هر وسیله ممکن حفظ کند. مشکلات عاطفی زنان متولد خرداد غالبأ ناشی از کمبود اعتماد به نفس آنان است. او دائما از خود می پرسد: “آیا به اندازه کافی از نعمت زیبایی و هوش برخوردار هست تا لیاقت زندگی زناشویی را داشته باشد؟” به همین دلیل، زن متولد خرداد ماه از لحاظ عاطفی، شکننده به نظر می رسد. هرگاه احساساتش جریحه دار می شود، گوشه گیری می کند و رفتارهایی شبیه به کسی که در ماه خرداد به دنیا آمده را در پیش می گیرد.

ویژگی های خاص مادران خردادی

در وجود مادران متولد خرداد، مهر و عطوفت توصیف ناپذیری نهفته است. او در مراقبت و رسیدگی به امور فرزندان، سنگ تمام می گذارد. ایراد این مادر فداکار (اگر بتوان آن را ایراد دانست) آن است که آزادی های کودکان را محدود می کند و به سختی با ازدواج آنان کنار می آید.

زن متولد خرداد ماه موجودی شجاع، صبور و اندکی حریص است و حریم خانه و کاشانه خود را مقدس می شمارد. او به همان سادگی که به خنده می افتد، گریه سر می دهد.

Rate this post