متولدین مهر ماه تحت تاثیر برج میزان در طالع بینی خورشیدی هستند به همین دلیل عاشق عدالت و صلح ودوستی هستند. به اعتقاد او همه عدالت را می شود با کفه ترازو سنجید و همیشه دو حالت وجود دارد یکی پایین و دیگری بالاتر.

خصوصیات شخصیتی متولدین مهر

مهر ماهی ها، اگر لازم باشد دعوا و لجبازی میکنند و همیشه نگران وضع موجود هستند اکثر آنها اندام هایی متعادل دارند اما انسانهای جذابی نیستند و جلب توجه نمی کنند. در ظاهر مهر ماهی ها ممکن است چالی در چانه یا گونه شان ببینید و در حالت ناراحتی و خشم چهره ای سرد و بی حالت دارند.

متولدین مهر ماه به شیرینی جات علاقه زیادی دارند و بیشتر حالاتشان مردانه است و اهل ورزشند. ماهیت او تنبل است و در همه چیز افراط می کند به غیر از خوردن. او گاهی تنبل است و گاهی تا سرحد از پا افتادن کار می کند. گاهی شخصیتی دو گانه دارد و شما نمی توانید در رفتار خود با او از قبل چیزی پیش بینی کنید.

متولد مهر ماه زیاد حرف می زند و در عوض خوب هم گوش می کند. مهر ماهی ها همیشه در بحث ها و دعواها عاشق برقرار کردن صلح هستند. متولدین برج میزان اغلب دچار ناراحتی معده یا ناراحتی های عصبی و استرس می شوند. و در عین حال به سلامتی خود اهمیت میدهند. آنها مطالعه کردن را دوست دارند و از بحث و جدل کردن بیزارند از انسانهای عجول و دمدمی مزاج خوششان نمی آید، هنرمندان خوبی هستند و نقاشی هایشان را با رنگ های ملایم کار می کنند.

همچنین بخوانید: خصوصیات متولدین مهر ماه از دید روانشناسی

سنگ ماه تولد مهر

سنگ متولدین مهر ماه مونستون و اوپال است. مونستون در رنگ های مختلفی وجود دارد. مونستون با رنگ های سفید مایل به آبی، سفید مایل به سبز و سفید مایل به صورتی در طبیعت پیدا می شود. مونستون افزایش دهنده شیر مادران است و همچنین اثر بسیار مثبتی در بهبود اختلالات هورمونی دارد. علاوه بر این مونستون بر عملکرد تیروئید تأثیر مثبت داشته و موجب از بین رفتن موانع احساسی افراد می شود.

سنگ اوپال از خانواده سنگ عقیق بوده و در کشور استرالیا یافت می شود. اوپال به طلسم خوشبختی معروف است. سنگ اوپال بر گردش خون تأثیر مثبت داشته و اثر مثبتی در بهبود التهابات روده و معده دارد. در گذشته متداول بوده که از افرادی که دچار افسردگی بودند می خواستند تا به اوپال سیاه نگاه کنند و باور داشتند که نگاه کردن به اوپال سیاه سبب از بین رفتن افسردگی می شود.

بارزترین خصوصیات مرد متولد مهر

مرد متولد مهر مرد یا برج میزان بسیار جذاب است و شما را جذب خود می کند و بهتر است شما همیشه او را راضی و خشنود نگه دارید. مرد های مهر ماهی پرحرف اند و عاشق نصیحت کردن. مرد مهر ماهی برای داشتن شما از ترفندهای بسیاری استفاده می کند به نحوی که خودتان همیشه در کنارش می مانید او حالت دوگانه اش را همچنان دارد. گاهی عاشق و دلباخته و گاهی سرد و بی روح است. او در برابر تصمیمش دست به عمل می زند.

مرد متولد مهر ماه خیلی در کار کسی دخالت نمی کند او بیشتر به اعماق حس اطرافیانش علاقه مند است و میخواهد آنها را بشناسد و در برابر عملکردشان از شخصیت شان انتقاد کند. راه او ثابت نیست و همه کارها را نیمه رها می کند و به سراغ کار بعدی می رود. او به جنس مخالف خود علاقه دارد و اکثرا در رابطه هایش موفق است او هیچ گاه قصد و هدف آزار و اذیت دیگران را با فریب و مکر ندارد و اگر کاری در این خصوص انجام دهد شرمنده می شود.

مرد مهر ماهی عاشق می شود اما از خواسته های معشوقش اطلاعی ندارد به همین دلیل شما زیاد از او ناراحت میشوید. او خود را فدای پول نمی کند. از نظر او پول یک وسیله برای زندگی راحت است. ذاتا انسان پاکیزه ای است و بی نظمی آزارش می دهد.

مرد متولد مهر پدری سختگیر است و میخواهد فرزندانش اتاقشان را منظم و مرتب نگه دارند به موقع آنها را تنبیه می کند اما همیشه این موضوع را درجه بندی میکند که اول عشق شما بعد فرزندان.

همچنین بخوانید: خصوصیات مرد متولد مهر ماه از دید روانشناسی

بارزترین خصوصیات زن متولد مهر

زنان متولد مهر به میزان بسیار سیاستمدار هستند و اجازه نمی دهد که خیلی زود از اسرار درونشان سر در بیاورید. آنها یک کدبانوی کامل به نظر می رسند اما گاهی رفتارشان مردانه است. تصمیم آنها جامعه عمل به خود می پوشاند حتی اگر لازم باشد در اوج مخالفت تصمیم خود را با نرمی به شما تحمیل می کنند. زنان مهر ماهی عاشق تجملات و شیک بودن هستند.

زن متولد مهر حتی در زندگی مشترک نیز حس مدیریت و رهبری دارد و ازدواجش را همراه با قانون شروع میکند و ضوابط را رعایت می کند. هیچ گاه خودش را به شما نمی چسباند و اجازه رشد و ترقی را به شما میدهد. زن مهر ماهی بسیار محتاط است و کارها را با آینده نگری پیش می گیرد. او می تواند لحظه ای کار مردانه بکند و در لحظه بعد یک زن واقعی با ظرافت زنانه باشد.

زن متولد مهر همیشه دو گوش شنوا احتیاج دارد و به زندگی اش رسیدگی می کند. او به شما اعتماد دارد و هیچگاه فکر بدی در مورد شما نخواهد کرد و در صداقت او تردیدی وجود ندارد. مادران متولد برج میزان بسیار مراقب فرزندان خود هستند اما شوهرش را بیشتر از فرزندان دوست دارد. مادر مهر ماهی کمتر اهل تنبیه است او حاضر است به خاطر شادمانی شوهرش بچه دار شود. حس سلطه گری در او نقش مهمی بازی می کند او از گوشه نشینی و انزوا متنفر است و از تنهایی بیزار است.

همچنین بخوانید: خصوصیات زن متولد مهر ماه از دید روانشناسی

همچنین بخوانید: خصوصیات کودکان متولد مهر ماه

همچنین بخوانید: خصوصیات مدیر و کارمند متولد مهر ماه