مردها و زن‌ها از جهات مختلف با یکدیگر تفاوت دارند و این تفاوت صرفا ظاهری و فیزیکی نیست.

چگونه دختر مورد علاقه را جذب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین کاربردهای کشش و جاذبه، حساس و خوش برخورد بودن نسبت به زنان است. زن‌ها مردهایی را می‌پسندند که خوش برخورد و اهل معاشرت هستند. آنان از بودن در کنار چنین مردی و زندگی با او، احساس آرامش و نشاط خواهند کرد.

از این رو برای اینکه مورد علاقه زن دلخواه زندگی‌تان باشید و او را مجذوب خود کنید، باید درک کنید که او چگونه فکر می‌کند و چه احساسی در درون خود دارد. اگر می‌خواهید زن مورد علاقه‌تان شما را دوست داشته باشد و در کنارتان احساس آرامش و امنیت خاطر کند، باید حرف‌هایی بزنید و کارهایی انجام دهید که از لحاظ عاطفی و احساسی او را تحت تأثیر قرار دهد.

باید منبع عزت نفس زن مورد علاقه‌تان باشید

منبع و منشاء اصلی ارزش فردی و عزت نفس اکثر زنها از کیفیت ارتباطهایشان با افراد مهمی که در زندگیشان هستند، نشأت می گیرد. زنان حتی بیش از مردها به این موضوع فکر می کنند که دیگران چه نظر و فکری در خصوص آنان دارند و چگونه با آن‌ها رفتار می‌کنند. زن‌ها حتی بیش از مردها بر وضعیت ظاهری افراد و نوع برخوردشان در روابط تاکید دارند.

اگر می خواهید زن مورد علاقه‌تان را جذب خود کنید به این سه نیاز عمیق زنان باید توجه کنید

مهم‌ترین و قوی‌ترین نیازهای عاطفی و احساسی بیشتر زن‌ها عبارتند از:

  • محبت
  • توجه
  • احترام

زنان دیگران را به واسطه مقدار توجه و اهمیتی که دریافت می‌کنند، مورد ارزیابی و قضاوت قرار می‌دهند. معیار زن‌ها برای ارزیابی خودشان نیز اعتماد به نفس و کفایت خودشان است. زنان این قابلیت را دارند که ورای ظاهر افراد را ببینند و هنگام صحبت با فردی، قلب او را نیز مشاهده کنند و تا حدود زیادی پی به ماهیت واقعیاش ببرند.

مطلب پیشنهادی: 6 اصل روانشناسی جذب دیگران به خود در کمترین زمان ممکن

روش برخورد با یک زن و تحت تأثیر قرار دادن او چگونه است؟

روش برخورد با یک زن و تحت تأثیر قرار دادن او چگونه است؟

روش برخورد با یک زن و تحت تأثیر قرار دادن او، این است که در زمان گفتگو و ایجاد ارتباط کلامی با وی به طور کامل و 100 درصد و با تمرکز کامل به حرفهای او بدون قطع کردن رشته کلامش یا متوقف نمودن روند گفتگوی او، گوش دهید. روش گفتگو با یکدیگر را باید از دو جوان عاشق و دلداده آموخت که رو در روی یکدیگر نشسته‌اند و ضمن گوش دادن کامل و همراه با تمرکز کامل، فقط به همدیگر چشم می‌دوزند و از هر کس یا چیز دیگری غافل می‌شوند.

در زمان برخورد با یک زن کمتر حرف بزنید و بیشتر گوش دهید

یک خانم زمانی گفت: «من خیلی دوست دارم که نزد درمانگر خود بروم. من عادت دارم که بی وقفه، همچون مردی که در اولین جلسه ی نامزدی اش بدون مکث حرف می زند، به مدت یک ساعت در مورد خودم حرف بزنم.»

این موضوع کاملا درست است. شما نیز دفعه بعد که نزد زن مورد علاقه تان هستید که برایتان اهمیت و ارزش دارد، به جای اینکه وسوسه شوید تا مدام راجع به خودتان صحبت کنید، پای صحبت و درددل او بنشینید. از او سؤالاتی در خصوص خودش و روزی که سپری کرده، بپرسید، از افکار و نگرانی‌هایش آگاه شوید، دل مشغولی‌هایش را بدانید و بی‌هیچ حرفی در سکوت کامل و بادقت زیاد به پاسخ‌هایش گوش دهید. آن‌گاه در خواهید یافت که او شما را مردی خوش برخورد، معاشرتی، و دوست داشتنی خواهد دانست.

زنی را تحت تاثیر قرار دادن یا تحت تاثیر زنی قرار گرفتن؟

وقتی با شخصی هستید که می‌خواهید او را مجذوب خود کنید، به جای صحبت کردن راجع به خودتان و تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن او، خودتان تحت تأثیر او قرار بگیرید. از او سؤالاتی بپرسید و در خصوص امیدها، آرزوها، نگرانی‌ها، اهداف و خواسته‌هایش از وی سؤال کنید. با او چنان با تمرکز صحبت کنید و به حرف‌هایش گوش دهید که گویی او خوش برخوردترین و دوست داشتنی ترین فردی است که تا به حال دیده‌اید.

هرچه بیشتر تحت تأثیر آن شخص، افکار و عقاید و همچنین شخصیت‌اش قرار بگیرید، او بیشتر تحت تأثیر شما قرار خواهد گرفت و شما را مردی کاملا خوش برخورد و دوست داشتنی خواهد دانست. به این ترتیب، مجذوب و شیفته ی شما خواهد شد.

ابزارهای شما برای مجذوب کردن دختر مورد علاقه‌تان

دختر مورد علاقه خود را برای ازدواج انتخاب کرده و تصور کنید که او خوش برخوردترین، بامحبت‌ترین و جذاب‌ترین دختری است که تا به حال ملاقات کرده اید. در نهایت ادب و احترام با او رفتار کنید. با دقت و تمرکز کامل به حرف‌هایش گوش دهید. از او سوالاتی بپرسید و با دقت به جواب‌هایش گوش کنید. ببینید که چه مدت می توانید با رفتارتان او را ترغیب کنید که بی وقفه حرف بزند یا در مورد شما صحبت کند.

دفعه بعد که با دختر مورد علاقه‌تان دیدار می‌کنید، مهارت‌های مربوط به پذیرش، قدردانی و تأیید را تمرین کنید. از او در خصوص کار و زندگی شخصی‌اش بپرسید و چیزی که شما را تحت تأثیر قرار دهد یا حتی شما را به حیرت بیندازد، در افکار و رفتارهایش بیابید. نکته جالب و تعجب آور این قبیل رفتارها آن است که هرچه بیشتر به تمرین‌شان بپردازید، به نکته‌های جالب تر و جذاب‌تری در طرف مقابل پی خواهید برد و به این ترتیب، او نیز به شما به عنوان فردی خاص و دوست داشتنی فکر خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: مؤثرترین تکنیک روانشناختی برای جذب پسر مورد علاقه‌تان

4.8/5 - (32 امتیاز)