سه گروه مرد وجود دارد: عاشقان علم و اندیشه، عاشقان شهرت و افتخار، عاشقان پول و ثروت. افلاطون

بنا به تجربه، زن‌ها اغلب نسبت به مردی که سعی می‌کند مهربان، خون‌گرم و خوش زبان باشد مشکوک و بدبین هستند. زیرا حدس می‌زنند که چنین مردهایی ممکن است انگیزه‌های دیگری از این رفتار داشته باشند. اما از دیگر سو، مردها راحت‌تر و بیشتر جذب چنین رفتارهایی می‌شوند.

مردها بیشترین حس ارزش و اهمیت خود را از موفقیت، درجه یا رتبه اجتماعی و شغلی و همچنین احترام دیدن از سوی افرادی که در زندگی‌شان نقش کلیدی دارند و به آنان نزدیک‌اند، به دست می‌آورند. مردها باید انگیزه داشته باشند تا برای خود و خانواده‌شان تلاش کنند و به دنبال نان باشند. این امر برای تصویر ذهنی و هویت آنان، مهم و ضروری است. برخی از مردها هیچ‌گاه به استراحت نمی‌پردازند و دست از کار نمی‌کشند.

بدون اهمیت این موضوع که در زندگی چه چیزهایی را فراهم کرده و به دست آورده‌اند، آنان همواره احساس ناامنی و نگرانی می‌کنند. احساس آنان طوری است که گویی همچنان باید بیشتر و بیشتر زحمت بکشند و چیزهایی را در زندگی کسب کنند. آنها شرایط کنونی خود را کافی نمی‌دانند.

مردها احساسی را در درون خود دارند که روان شناسان آن را «بی‌اعتمادی و نگرانی از موقعیت کنونی» می‌نامند. بسیاری از آنان این ترس پنهان و ناگفته را در درون خود دارند که هر آنچه انجام داده و به دست آورده‌اند، در هر لحظه ممکن است از دست بدهند. آنان صرف نظر از تمام آنچه در گذشته کسب کرده‌اند، باید همواره چیزهای بیشتر و بیشتری به دست آورند.

کلید و راه حل جذب کردن یک مرد

کلید و راه حل جذب کردن یک مرد

کلید و راه حل جذب کردن یک مرد آسان است. از او سؤالاتی بپرسید و بعد بابت جواب‌هایی که داده، او را تشویق کنید. او را برای انجام کارها و موفقیت هایش، تحسین نمایید. از آنچه انجام داده یا در حال انجامش است، تقدیر کنید و تحت تأثیر قرار بگیرید. به این ترتیب، او تحت تأثیر شما قرار می گیرد و شما را فردی مهربان و دوست داشتنی خواهد دانست.

کلید و راه حل جذب کردن یک مرد

مردها وقتی احساس خوبی در خود می‌کنند و مجذوب کسی می‌شوند که آن فرد، آنان را توانمند و موفق بداند و از این بابت آنان را مورد قدردانی و تحسین قرار دهد.

وقتی همسرتان با مهربانی به شما لبخند می‌زند، به واقع باعث شادی و رضایت خاطر شما می‌شود، عزت نفس تان را افزایش می‌دهد و سبب می‌شود که بیشتر احساس امنیت و آرامش خاطر کنید. هر گونه جمله‌ای برای تکریم، تأیید یا تحسین همسرتان به علت کارهایی که انجام داده است، باعث قوت قلب و گرم شدن وجود او شده و سبب می‌شود که او شما را فردی مهربان و باهوش بداند.

کلید و راه حل جذب کردن یک مرد

وقتی زنی تمام توجه خود را معطوف مردی می‌کند که در حال صحبت در خصوص کار خود و شرح جزئیات آن است و با تمرین کردن تمامی مهارت‌های گوش دادن که در این کتاب یاد گرفته است، در واقع باعث خواهد شد که آن مرد او را بسیار گیرا و مهربان بداند و مجذوب وی گردد.

مطلب پیشنهادی: 3 اصل مهم و روانشناختی برای جذب دختر مورد علاقه خود

اغلب اوقات شما زنی معمولی را می‌بینید که همسر مردی خوش تیپ و موفق است و در دل می‌گویید: «متحیرم که چرا او چنین زنی را انتخاب کرده است؟ آن مرد چه چیزی در وجود آن زن می‌بیند؟» پاسخ این است: «همان چیزی که آن زن در وجود آن مرد می‌بیند!»

وقتی زنی به چشم‌های مردی نگاه می‌کند و در آنها مردی بارزش و مهم می‌بیند، آن مرد او را زنی دوست داشتنی و جذاب می‌یابد و کاملا مجذوبش می‌شود.

ابزارهای شما برای مجذوب کردن پسر مورد علاقه‌تان

ابزارهای شما برای مجذوب کردن پسر مورد علاقه‌تان

پس از انتخاب پسر دلخواه و مورد علاقه زندگی خود، از او سوال ساده‌ای بپرسید؛ سوالی همچون: «اوضاع و احوال در محل کار چطور است؟»

وقتی او در حال پاسخ دادن است، به دقت به حرف‌هایش گوش دهید؛ گویی که پاسخ او برایتان بسیار جالب است و ذهن شما را کاملا درگیر کرده است.
وقتی هیجان کلامش کاهش می‌یابد یا صحبت‌اش تمام می‌شود (که با این روش می خواهد بداند که آیا واقعا به حرف‌هایش علاقمندید یا نه) یک سوال دیگر نظیر یکی از سوال‌های زیر از او بپرسید:

«آن گاه چه اتفاقی افتاد؟» یا «بعد چه کردید؟» یا «چه گفتید؟» او با شنیدن این سوال، فورا صحبت خود را از سر می‌گیرد و ادامه می‌دهد. همین سوال، به شما فرصت بیشتری برای گوش دادن و تقدیر از کارها او موفقیت‌های وی خواهد داد.

مطلب پیشنهادی: 4 تکنیک ساده اما مؤثر برای اینکه شنونده خوبی باشیم