این برج اولین و کوچک‌ترین برج از برج‌های دوازده‌گانه خورشیدی است که بر نو بودن و تولد تازه تأکید دارد. متولدین فروردین انسان‌هایی هستند که همه بهترین‌ها را به خود اختصاص می‌دهند و حتی در ازای زحمت دیگران آنچه را که می‌خواهند بدست می‌آورند و آن چنان حق به جانب هستند که شما احساس زحمت و ناراحتی خواهید کرد و این را وظیفه خود می‌دانید که کاری برای چهره معصوم آنها انجام دهید.

خصوصیات شخصیتی متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه انسان‌هایی ساده و بی شیله پیله هستند و دیگران را نیز این‌گونه می‌دانند. آنها زود اعتماد می‎کنند و به اعتماد خود ایمان دارند. قوچ‎ها فقط در زمان حال زندگی می‌کنند و افسوس گذشته و ترس از آینده را کمتر به خود راه می‌دهند.

این را بدانید که در پس چهره آرام و معصوم و دوست داشتنی متولدین فروردین خشمی نهفته است که در اثر بروز ناراحتی همچون بمب منفجر می‌شود. متولد فروردین انسان با اراده‌ای است و با اینکه احساس او قوی است کمتر خود را درگیر مسائل احساسی می‌کند.

به دلیل رک و راست بودن شدید بهتر است به دنبال مسائل سیاسی نرود. متولدین فروردین در کارهای تجاری و هنری موفق خواهند بود، زیرا آنها از درخشش و شهرت لذت می‌برند.

به یاد داشته باشید در ازای کارهای او از او قدردانی کنید، چون در غیر این صورت به او بی توجهی کرده‌اید و این مسئله اورا خشمگین می‌سازد.

متولدین فروردین انسان‌های دست و دلبازی هستند و حاضرند بدون دست مزد برای اطرافیان کار انجام دهند. آنها عاشق کمک کردن هستند و این کار ار با عشق انجام می‌دهند طوری که شما را خجالت زده کرده و مجبور به قدردانی می‌کنند، آنها روحیه‌ای مددکار دارند و این امر آنها را راضی می‌کند.

خصوصیات متولدین فروردین ماه از دیدگاه روانشناسی

هریک از سنگهای موجود در طبیعت خاصیتی ویژه و منحصر به فرد دارد. انرژی از امواج کیهانی عبور می کند و به واسطه سنگهایی که بر گردن آویخته اید یا به نحوی با بدن شما در تماس قرار گرفته اند به شما منتقل می شود. علاوه بر این دانشمندان بر این باورند که هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرار می کند و می تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد. به خاطر داشته باشید که برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد.

سنگ ماه تولد فروردین

از زیباترین و گرانبهاترین سنگهایی که در طبیعت وجود دارد، الماس است. الماس با متولدین فروردین ماه ارتباط بیشتری برقرار می کند. الماس باعث افزایش اعتماد به نفس شده و در انسان احساس شکست ناپذیر بودن را افزایش می دهد. یکی از قدیمی ترین سنگهایی که در طبیعت وجود دارد الماس است. الماس دارای خاصیت تصفیه کنندگی است و به طور ویژه بر عملکرد کلیه ها و مثانه تأثیر مثبت دارد.

به اضافه مواردی که در بالا اشاره شد، الماس بر قدرت و کارایی سنگهای دیگر را هم بیشتر می کند. متولد هر ماهی از سال که هستید و از هر سنگی که استفاده می کنید، اضافه کردن الماس به گردن بند و استفاده از الماس را هیچ گاه از فراموش نکنید.

فلز ماه تولد فروردین

فلز تولدشان آهن است و این همه استحکام و اراده را از مشخصه این فلز گرفته‌اند. دروغ گفتن نقطه مقابل شخصیت آنهاست، همان طور که مطرح شد، متولدین فروردین بسیار رک و راست هستند.

متولدین قوچ غالبا انسان‌هایی خوش رنگ و رو با ابروهایی کمانی هستند و در بیشتر موارد در سر یا صورتشان خالی به چشم می‌خورد. بسیار سفت و محکم هستند و از آنجایی‌که همیشه عجله دارند، کمی در راه رفتن به سمت جلو خم می‌شوند. محکم بودن آنها بدلیل اعتماد به نفس شدیدی است که دارند، به ندرت می‌توانید غم و اندوه و اشک را در چهره متولدین فروردین ببینید، مگر آنکه ناراحتی بسیار شدیدی برایشان پیش آید.

متولد فروردین به هیچ عنوان اهل فریب دادن نیست و اگر کسی از این روش بر علیه او استفاده کند خشم او را تجربه خواهد کرد. به غیر از بیماری چیزی او را از پا در نمی‌آورد. او بسیار مقاوم است و پر دل و جرأت!

بیماری‌هایی چون سردرد، عفونت کلیه، سرماخوردگی، اعتیاد به الکل، زانودرد، معده درد و عوارض پوستی در متولدین فروردین زیاد به چشم می‌خورد اما به ندرت آنها را در بستر بیماری و در راه دکتر و دارو خواهید دید.

متولدین فروردین اگر کمی به دیگران فرصت دهند و احترام بگذارند موقعیت‌های بیشتری در انتظارشان خواهد بود. کار کردن او به نحوی خالصانه است که قبل از خود دیگران را پولدار می‌کند، اما خود همیشه خالی است. متولدین فروردین تحمل شنیدن دستور دیگران را ندارد و همیشه دوست دارد حرفش به کرسی بشیند و اگر مخالفتی ببیند دیگر آرام و خونسرد نیست. اما با این تفاسیر اگر کمی در برابرش نرم باشید همچون کودک معصومی با رفتارش معذرت خواهی می‌کند.

متولدین فروردین اهل حرف و سخن‌های بی فایده نیست، غیبت نمی‌کند و در این طور جمع‌ها نمی‌ماند. او همیشه در راه عملی کردن اهداف خویش می‌کوشد او به خاطر اعتماد به نفسش همیشه در جمع می‌درخشد.

بارزترین خصوصیات مرد متولد فروردین

بارزترین خصوصیت مرد قوچ احساس دو گانه‌ای است به قدرت. او در مقطعی زمانی چنان انسان عاشق و دوست داشتنی به نظر می‌رسد که شما زندگی‌تان را وقف او می‌کنید و در مقطعی دیگر آن‌قدر سرد، خشک و بی روح است که می‌خواهید با تمام قدرت از او دوری کنید.

مرد قوچ انسان عجولی است و کمتر صبر را در او خواهید دید و اگر او را از خود برنجانید بدانید که برای همیشه شما را ترک خواهد کرد و تمام تلاش شما برای جبران بی‌فایده خواهد بود. مرد متولد فروردین در زمان عاشقی بی‌نظیر است و از نظر خودش همتا ندارد، اما اگر در عشق دچار شکست شود همه چیز را فراموش می‌کند، انگار حسی وجود ندارد و از طرفی افسردگی خواهد گرفت. او بی‌وفا نیست، اما در برابر بی وفایی عکس العمل خوبی ندارد.

مرد متولد فروردین عشق را به معنای واقعی می‌خواهد و از هوس‌های زودگذر گریزان است. اگر شما معشوق او هستید به شما توصیه می‌کنم همیشه عشقتان را تازه نگه دارید و به آن اهمیت دهید. همیشه مرتب و منظم باشید که اگر او را ناراحت و عصبی کنید راهش را جدا کرده و دیگر او را نمی بینید.

اگر شما هم عاشقی واقعی باشید، او برای همیشه در کنارتان خواهد ماند هر چند زن‌های دیگر نیز اطراف او هستند، ولی او حس وفاداری‌اش را نثار شما خواهد کرد. مرد متولد فروردین دوست دارد معشوقش زنی شجاع و صبور و شاد و پر جنب و جوش باشد، سعی کنید هیچ‌وقت حس حسادت او را در عشقتان تحریک نکنید که او
متعصب و غیرتی است. او رابطه برقرار کردن با زنان دیگر را دوست دارد اما این را فقط برای خود می‌پسندد و شما را در حصاری نگه می دارد. اگر لازم باشد در معذرت خواهی پیش قدم می‌شود و شما در زمان بی پولی یا بیماری می‌توانید روی او حساب کنید. او به ندرت شغل ثابتی دارد چون به دنبال مقام می‌گردد.

بدانید در زندگی مشترک پدر خوبی برای بچه‌هایتان است اما مراقب باشید او به بچه خود نیز حسادت می‌وزرد. شما باید احساستان را دو برابر کنید نه تقسیم بر دو. اگر سعی کنید زیاد به پایش نپیچید و انسان آرام و معقولی باشید در کنار او زندگی خوبی دارید اما اگر به دنبال ریاست حتی در منزل از او دوری کنید.

خصوصیات مردان متولد فروردین از دید روانشناسی

بارزترین خصوصیات زن متولد فروردین

اگرچه او هم همانند زنان دیگر عشق را دوست دارد اما از نظر احساس و استقلال به قدری قوی است که می‌تواند سال‌ها به صورت مجرد زندگی کند و هیچ کم و کاستی را حس نکند و روی پای خود بایستد. از نظر او هیچ چیزی زشت نیست و همه چیز را طوری طراحی می‌کند که در جامعه جایگاهی داشته باشد. این تفاسیر به این معنی نیست که او از مردها بیزار است، بلکه او همیشه در ذهن خود مردی رویایی دارد که اگر رویایش را پیدا نکند تنها زندگی خواهد کرد.

زن متولد فروردین انسان رک و راستی است و از چاپلوسی بیزار است، سعی نکنید به زن متولد فروردین مسلط باشید و در برابر او از زن دیگری تعریف کنید. او بسیار حساس است به طوری که بهتر است شما در محیط کارتان از همکار مرد استفاده کنید.

اگر همیشه همراه او باشید زندگیش را وقف شما می‌کند، اما اگر اعتراضی به وضع موجود بگیرید شخصیت معقول او را نمی‌بینید. زنان متولد این ماه بسیار آزادی خواه و طالب استقلال هستند و همچون مردان قوچ از ارتباط با جنس مخالف لذت بیشتری می‌برند اما این امر را برای شما نمی خواهد و بهتر است بگویم خیالتان راخت باشد چون او انسان بی شیله پیله ای است و هرگز به شما خیانت نخواهد کرد.

چنانچه بخواهد از شما دوری کند هیچ نقشه و فریبی در کار نیست و این مسئله را رک و پوست کنده به شما خواهد گفت. زن متولد فروردین در کارهای هنری مثل مدل بودن و هنرپیشگی و شاعری بسیار موفق است و کارهای مردانه را نیز با رضایت انجام می‌دهد.

هرگز از زن متولد فروردین تقاضا نکنید موقعیت و کار اجتماعی‌اش را رها کند و در منزل به کارهای تکراری بپردازد که او پرخاشگر و بی حوصله و غیرقابل تحمل خواهید دید.

زنان زن متولد فروردین بسیار عجول هستند و ماجراجو، آنها به معجزه اعتقاد زیادی دارند به همین دلیل هر کاری را بخواهند انجام می دهند با این تفکر سریع پیش می‌روند. هرگز گول صحبت نرم مردانه را نخواهند خورد اما در ازدواج یک شریک واقعی برای شادی‌ها و غم‌های شما هستند و از شما می‌خواهند همیشه در کنارش باشید و همین کار را انجام دهید.

با تمام قدرتش بسیار دل نازک و لطیف است مراقب باشید دل او را نشکنید همیشه از او دفاع کنید وگرنه همیشه این امر را برای شما یادآوری خواهد کرد. زنان قوچ را کمتر در حالت بیماری و خستگی خواهید دید آنها مسئولیت خود را به نحو احسنت انجام می‌دهند اما از شوهر کم درآمد اصلا راضی نخواهند بود. هنگامی که مادر می‌شوند بسیار به نظافت فرزندان اهمیت می‌دهد اما آنها را لوس نمی‌کند. او سختگیر است و در عین حال فرزندانش را نوازش می‌کند. او زنی با ظاهری مردانه و درونی 100 درصد زنانه و عصبی است و از دعوا کردن ابایی ندارد. اما کینه‌ای و بد قلق نیست.

خصوصیات زن متولد فروردین ماه از دید روانشناسی

خصوصیات کودکان متولد فروردین ماه

خصوصیات مدیر و کارمند متولد فروردین ماه

Rate this post