مدیر متولد تیر ماه اگر کارمندان و زیر دستان یک مدیر متولد تیر ماه بتواند افکار رئیس خود را بخوانند و رفتار او را پیش بینی کنند، زندگی شان به بهشت واقعی مبدل خواهد شد اما از آنجایی که کمتر کسی از چنین توانی برخوردار است، تنها می توان گفت: برای کارمندان و زیردستان مدیر متولد تیر ماه آرزوی صبر و شکیبایی داریم!

ویژگی های مدیران متولد تیر ماه

در خصوص مشکلات همکاری با یک مدیر متولد تیر ماه همین بس که او معمولا ایده ها، انتظارات و افکار قبلی خود را فراموش می کند حال تکلیف زیردستان او چه خواهد بود؟! مدیر متولد تیر ماه، نمونه کاملی از مردی است که یک روز از اشتباه بزرگ زیردستان خود چشم میپوشد اما روز بعد شرکت یا موسسه خود را به خاطر یک موضوع پیش پا افتاده، زیرورو می کند؟ در عین حال، این معایب نمی تواند مانع از موفقیت های چشمگیر مدیر متولد تیرماه شود زیرا او از صفات و توانمندی هایی برخوردار است که دیگران از آنها بی بهره اند. اما او دارای خلقیاتی است که مانع از دوام و استمرار او در یک منصب می شود. بعنوان مثال، مدير متولد این ماه، از مکانهای در بسته، یکجا نشستن و
کم تحرکی بیزار است. او در مکان های در بسته و محدود دچار احساس جمود و بدبختی می شود. به همین دلیل است که او معمولا ترجیح می دهد به عنوان مدیر یک شعبه فرعی یا مشاور و معاون مدیر، برگزیده شود.
مدیران متولد تیر ماه عموما انسانهایی توانمند در مشاوره، اهل عمل، بی تفاوت نسبت به جزئیات بی اهمیت و پایبند به آداب و سنت های معروف هستند. جالب آنکه او اگر چه خود انسانی “تک رو” است اما تک روی دیگران را تحمل نمی کند!

او تمامی زیر دستان و کارمندانش را در یک چهارچوب کلی که از افکار وی سرچشمه گرفته، می نگرد، نظریات او قابل تغییر است و دیدگاههایش دچار دگرگونی های گاه و بی گاه می شود. در عین حال، تفکرات او همیشه زلال و صافی باقی می ماند. و این باعث می شود تا ریشه خطاها و اشتباهات را به سرعت کشف کند.

اگرچه در قلب مدير متولد تیرماه نیروی جاذبه شگرفی نهفته است و قادر است بسیاری را به سمت خود جذب کند اما لااقل از نظر ظاهری موجودی عقلانی است و نه عاطفی. مدیر متولد این ماه همواره می کوشد تا گروهی را به دور خود گرد آورد و روابط اجتماعی گسترده ای برقرار سازد اما واقعیت آن است که او در صومعه دور دست خود و زیر چتری از بلند پروازی و جمود، احاطه شده است.

مردان متولد تیر ماه، از روحیه ای طنزپرداز و شوخ بهره می برند. بیش از آنکه در جستجوی غم و اندوه باشد، در پی شادمانی و سرور است. بخوبی از عهده جلب عواطف دیگران بر می آید. او با هوش، همصحبتی شایسته، هوشیار و اهل تحرک است.
در قلب او به طور کلی اثری از حسادت و دلخوری نمی توان یافت. زیرا او موجود کم طاقتی است و توجه چندانی به دیگران ندارد.

ویژگی های کارمندان متولد تیر ماه

کارمند متولد تیر ماه شتاب زدگی و سرعت عمل، از ویژگی های مهم کارمند متولد تیر ماه است. سرعت عمل و عجله او به حدی است که گویی با “موشک” قصد رقابت دارد! | نکته دوم، روحیه شاداب و جوان اوست که هم در ظاهر و هم در اعمال و گفتار او تاثیر دارد. او در برابر مشکلات و موانع، خود را نمی بارد، موجودی جذاب است و آبرومندانه رفتار می کند.

از جمله معایب او می توان به نابردباری، تک روی و گلایه مندی او از سختی کار یاد کرد. اگر می خواهید از کارمند متولد این ماه بهترین کارایی را حاصل کنید، وظایفی را به او بسپارید که مستلزم تحرک و سر و کله زدن با ارباب رجوع فراوان باشد. پایبند کردن چنین کارمندی در یک اتاق در بسته، روح بلند پروازی و مسئولیت شناسی را در او نابود و او را به موجودی عصبی و بدبخت تبدیل می کند.

به عبارت دیگر، کارمند متولد تیر ماه به شغل هایی که از آزادی عمل برخوردارند بسیار بیش از پست و مقام علاقه دارد.

متولدین تیر ماه در محیط شغلی، شدیدا کنجکاو هستند. او دیگران را زیر نظر دارد، می کوشد تا نقاط قوت آنان را شناسایی کند و از رمز و راز منابع درآمد دیگران سر در آورد. این صفات باعث شده تا متولد تیر ماه را بهترین و مناسب ترین فرد برای شغل فروشندگی بدانند. توانایی او در قانع کردن دیگران، اعجاب آور است. رقابت و فعالیتهای ماجراجویانه معنوی و نه مادی را بسیار دوست می دارد. ایراد بزرگ او، نداشتن پشتکار و پرهیز از تکرار حتی تکرار موفقیت است. متولد این ماه ذاتا عفيف و شریف است ولی به سنت شکنی نیز تمایل دارد. خطاهایی که گاه و بی گاه از او سر می زند، ناشی از روحیه سنت شکنی اوست.

در مورد زنان متولد این ماه گفته می شود که مهارت آنان در زمینه “تایپ” باور نکردنی است وی امور اداری را به خوبی انجام میدهد. متولدین تیر ماه (زن یا مرد) در زمینه های ورزشی نیز دارای استعداد است. غالبا به ورزش هایی روی می آورد که باعث تشخص و افتخار او است. فعالیت جسمی برای متولدین این ماه ضروری است زیرا باعث تخلیه هیجانات آنان می شود. خواب طولانی و عمیق به آنان کمک می کند تا نشاط و آمادگی روحی لازم برای شروع یک روز را بدست آورند.
چانه زدن با یک متولد تیر ماه در مورد مسائل مالی، کاری بیهوده است. زیرا وقتی تصمیم خود را گرفت، قانع کردن او محال به نظر می رسد.

Rate this post