مشخصات کلی متولدین دی ماه؛ شناسایی خصوصیات متولدین دی ماه، کاری دشوارست و به دقت و تامل فراوان نیاز دارد. به همین دلیل، قبل از آنکه در مسیر شناسایی این شخصیت پیچیده گام برداریم، نیاز به برخی اطلاعات مقدماتی داریم. به این منظور، قبل از هر چیز، این ۳ تصویر را در ذهن خود مجسم کنید:

  • اول: “عنكبوت” با ظاهری که خنگی و کودنی را به ذهن متبادر میکند و در عین حال از مهارت های قابل توجهی بهره می برد. این موجود قادر است موجوداتی را به دام اندازد که به مراتب از او قویتر و سریع تر هستند.
  • دوم: لاک پشتی که علی رغم سرعت عمل ناچیزش، در رقابت با خرگوش نیز پیروز می شود.
  • سوم: عقاب بینوایی که از دست شکارچی هوشمند خود میگریزد و لابلای درختان سر به فلک کشیده پنهان می شود.

به کمک این ۳ تصویر می توانیم در مسیر شناسایی خصوصیات شخصیت متولدین دی ماه گام برداریم زیرا خصوصیات فراوانی وجود دارد که بین متولدین این ماه و عنکبوت، لاک پشت و عقاب مشترک است.

همه چیز در مورد متولد دی ماه

متولد دی ماه کسی است که زمینه موفقیت و بهروزی، دائما برایش فراهم است. او فرصت های فراوانی برای تحقق بخشیدن به اهداف تو در توی خود می یابد. اگر وضع ظاهری او را با دیگران مقایسه کنید، به این نتیجه می رسید که او در وضع نسبتا بدی به سر میبرد اما گذشت زمان ثابت می کند که در نهایت امر، این متولد دی ماه است که پیروز و کامیاب خواهد شد. اما چگونه چنین اتفاقی روی می دهد؟! دلایل موفقیت متولدین این ماه از این قرار است:

دلایل موفقیت متولدین دی ماه

  1. او نشست و برخاست با طبقه متوسط را بی هیچ قید و بندی ترجیح می دهد.
  2. از فعالیتهای اجتماعی به عنوان نردبانی برای بالا رفتن از پلکان رشد طبقاتی استفاده می کند.
  3. هنگامیکه در جلسات عمومی ظاهر می شود از قرار گرفتن در معرض دید عموم و بالانشینی پرهیز می کند.

متولد دی ماه، همیشه آرام و با وقار به نظر می رسد. او با هر شکل و شمایلی که خداوند بدو بخشیده، دارای صفات و خصوصیاتی است که از “سیاره زحل ” آمده است. جدیت، افسردگی، رام کردن نفس و غلبه بر خویشتن از جمله این صفات متولدین دی ماه است. او دستی بخشنده و رویی گشاده دارد. الطافت و نازکی متولدین دی ماه فقط مربوط به ظاهر آنان است. زیرا او در باطن به اندازه عقابی که به جنگ شیشه و آهن می رود، قدرتمند است.

متولد دی ماه از نوعی معده آهنین و شاخ های پولادین بهره می برد. او تقریبأ قادر به هضم هر چیزی از نام و شهرت افراد گرفته تا توهین و فشارهای روحی هست. در حالیکه دیگران در مسیر خود گاه به چپ و گاه به راست متمایل می شوند، متولدین این ماه (تا جایی که امکان دارد) در مسیر تعیین شده گام بر میدارند. از موانع دوری میکنند و واقع بینی “همچون یک “اسلحه” در خدمت آنان است. همانند یک مدیر با تجربه، از هر آنچه که تلاش هایش را بی ثمر می سازد (همانند تنبلی، خشم، تأثیر پذیری، سطحی نگری، اسراف و …) پرهیز می کند.
متولد دی ماه عادتا پا جای پای پدران و اجداد موفق خود می گذارد. اگر احساس کند که منافع فردی او در گرو گسترش روابط خانوادگی و خویشاوندی است، در این مورد اقدام می کند.

ازدواج با متولد دی ماه

متولد دی ماه از ازدواج به منظور کسب ثروت و مقام، ابایی ندارد. آیا نمیتوان گفت که او حکیمانه تصمیم می گیرد و آیا شایسته است که متولد دی ماه را اندکی “بدجنس” بدانیم؟

متولدین دی ماه این قابلیت را دارند که خود را از بیماری های روحی متعددی مصون نگاه دارند. البته به شرط آنکه بر ترس و اضطراب غلبه کنند و خوش بینی و مثبت اندیشی را پیشه خود سازند.
بعضی ها معتقدند که متولدین دی ماه موجوداتی خجالتی و نازک طبع، بی آزار، دارای اعتماد به نفس و روحیه ای کمابیش لجباز هستند. اما اگر شما هم چنین اعتقادی دارید، باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید!

متولدین دی ماه همانند فرماندهی است که در تاریکی ایستاده است و فرمان می دهد او از پشت پرده اوضاع را کنترل می کند و از استفاده از نقاط ضعف دیگران همچون غرور و تعصب و… در مسیر دستیابی به اهداف خود، پرهیز ندارد. او عاقل و احتیاط کار است. از “گذشته” به عنوان پلی برای رسیدن به اهداف امروزش بهره می برد و امروز را در برابر ویرانی حفظ می کند تا برای رسیدن به فردایی بهتر از آن بهره گیرد. می توان گفت راز موفقیت متولدین این ماه در حالات روحی آنان است. بنابراین اگر شما به عنوان یک متولد دی ماه قصد دارید که همواره در بهترین وضعیت روحی قرار داشته باشید، بهتر است با نور خورشید، شادمانی و سرور همنشین باشید!

4.9/5 - (21 امتیاز)