متولدین بهمن ماه افراد خاصی هستند، آنها با واکنش ها و رفتارهای اکثرا عجیب خود حس متفاوت بودنشان را نشان میدهند. متولدین بهمن ماه واقعا خاص هستند آنها تفکر خود را بر آداب و رسوم قدیمی غالب می کنند و اصولا عامل تغییرات مهم هستند. آنها علاقه مند به کشف کردن و تجربه کردن هستند.

خصوصیات شخصیتی متولدین بهمن

و بیش از هر چیز طرفدار استقلال و عشق هستند آنها تمام تضادهای رفتاری را در آن واحد از خود بروز می دهند. شاد و تودار – سیاستمدار – آرام و شلوغ و پر سرو صدا و …. متولدین این ماه اصولا دوستان زیادی دارند اما کمتر با کسی صمیمی می شوند یا رابطه ای طولانی برقرار می کنند. آنها گاهی عاشق سکوت و تنهایی هستند به همین دلیل یک دفعه کنار کشیده و از جمع دور می شوند و در انزوا می مانند بهمن ماهی ها همیشه خواهان بهترین ها هستند، آنها افرادی باهوش و با استعداد و به همین ترتیب کنجکاو هستند. آنها روش های خاص خود را برای برخوردهای اجتماعی با افراد مختلف دارند اصولا رابطه خوبی با مواردی که همه از آن گریزانند برقرار می کنند مانند کودکی گریان یا افراد عصبی و پرخاشگر.

آنها اصولا در کمال خونسردی اهل عمل هستند، آنها مسیر زندگی خود را بدون دخالت طی می کنند و کمتر در کار و زندگی کسی دخالت می کنند. آنها انسانهایی متعهد، نسبت به قول دادن هستند اما منضبط و وقت شناس نیستند و هرگاه احساس کردید دوره انزوای او شروع شده سعی کنید او را راحت بگذارید چون این دوره خیلی سریع طی می شود. بهمن ماهی ها انسانهایی راحت هستند و افراد اطراف خود را صمیمی میدانند یا حداقل رفتارشان این گونه می گوید. آنها تعصب خاصی ندارند اراده قوی متولدین بهمن ماه باعث می شود که آنها هرچه بخواهند راحت بدست آورند. آنها خیلی اهل جنگ و دعوا نیستند و اگر در موقعیت آن قرار بگیرند سریع آنرا خاتمه میدهند آنها در زندگی مسیر اعتقاداتشان را دنبال می کنند و غالبا خیلی دیر به کسی اعتماد می کنند و این اعتماد بعد از تحقیق ها و تفکرهای متعدد بوجود می آید. خواب مناسب برای آنها اهمیت فراوان دارد و اگر بعد با ورزش همراه شود در سلامتی شان موثر است. آنها حس ششم قوی دارند و از دورغ و فریب متنفرند آنها از قرض دادن و قرض گرفتن خوششان نمی آید.

همچنین بخوانید: خصوصیات متولدین بهمن ماه از دید روانشناسی

سنگ ماه تولد بهمن

سنگ مخصوص متولدین بهمن آماتیست است. آماتیست سنگی کریستالی و بنفش رنگ است. آماتیست می تواند پایانی برای اضطاب باشد. این سنگ علاوه بر خاصیت ضد اضطراب بودنش، به کابوس های شبانه هم پایان می دهد و درمانی برای بد خوابی است و به کسانی که همیشه کابوس می بینند پیشنهاد می شود. بر حسب تجربیات، هنگامی که اشخاص مضطرب با حود آماتیست به همراه دارند، آرامش پیدا می کنند.

بارزترین خصوصیات مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن انسانی اجتماعی است که دوست دارد در کارها و فعالیتهای گروهی شرکت کند او عاشق تغییرات و تنوع است. او دوستان بسیاری دارد و سعی می کند با آنها یکی شود اما اجازه نمی دهد هر کسی به اسرار زندگی اش حساسیت نشان دهد. او دوست دارد همه چیز را تحلیل کند تا بتواند بهتر آنرا درک کند آنها در این مورد بسیار فعال هستند.

اگر می خواهید ذهن او را به خودتان مشغول کنید ابتدا حس کنجکاوی او را تحریک کنید او عاشق مسائلی است که آشکار نیستند و او آنها را کشف می کند. اما اگر احساس کند او را بازی داده اید به طور وحشتناکی عصبانی می شود او خواستار زنی است که استقلال او را سلب نکند. آنها تمیز و مرتب هستند و به این امر اهمیت فراوان میدهند. آنها دیر تن به ازدواج می دهند بیشتر روابط دوستی و عاطفی سبک را دوست دارند آنها نمی خواهند کسی به پایشان بپیچد غالبا در سنین بالا ازدواج میکنند.

اگر می خواهید نظر او را به خود جلب کنید سعی کنید حس حسادت او را تحریک نکنید چون این مورد را توهین می پندارد و راحت شما را ترک میکند و خود را موظف نمیداند دلیلی بیان کند و در این جا شما هستید که مجبور به آوردن دلیل می شوید.

مرد متولد بهمن مرد حساس و متعصبی نیست اگر هم کمی حس حسادت داشته باشد هیچ گاه از وجود این حس آگاه نخواهید شد چون او بسیار آگاهانه آنرا مخفی می کند. آنها مردان ثروتمندی هستند و پول را به سختی بدست نمی آورند. او به ندرت پولش را پس انداز می کند و اگر این کار را کرد حتما فکر خاصی در سر دارد او عاشق اكتشاف است. انسان بسیار دست و دلباز و سخاوتمندی است آنها از خساست متنفرند اما حد خود را رعایت می کنند و در هیچ مورد اهل افراط و تفریط نیستند.

مردان بهمن ماهی از چه زنانی خوششان می آید؟

مردان متولد بهمن اگر بخواهند ازدواج کنند خواهان همسری هستند که مثل پروانه دور آنها بچرخد و حواسش به همه چیز باشد آنها از زنان سر به هوا خوششان نمی آید. آنها واقع گرا هستند و اولین عشق برای آنها خیلی اهمیت دارد و هیچ گاه فراموش نمی شود، شاید آنها با عشق نوجوانی خود ازوداج کنند. آنها از نظر احساسی انسانهای عاطفی و قوی نیستند اما گاهی با جملاتی شما را متحیر می کنند.

همچنین بخوانید: خصوصیات مرد متولد بهمن ماه از دید روانشناسی

بارزترین خصوصیات زن متولد بهمن

زن متولد بهمن زنان متولد بهمن ماه در تناقص به سر می برند. آنها لحظه ای گرم عشق و لحظه ای بی تفاوت هستند آنها اجتماعی اند و دوست دارند در جمع های دوستانه شرکت کنند. اگر شما خواهان رابطه ای عاشقانه و صمیمی با او هستید بهتر است هیچ گاه آزادی را از او سلب نکنید در این حالت شما عشق واقعی را تا ابد خواهید دید. او دوست دارد شما انسان مشهوری باشید و در جمع بدرخشید پول در مرحله دوم قرار می گیرد. او زنی صادق است و به تعهدات خود پایبند است. آنها از مردان سیاست مدار که در سخنرانیها میدرخشند خوششان می آید.

او میتواند با اقشار مختلف اجتماع رابطه برقرار کند. او هیچ گاه به شما شک نمی کند و اعتماد بسیار دارد اما اگر به اعتماد او خیانت کنید سریعا شما را ترک می کند. او اولین عشق خود را همیشه به خاطر می سپارد. او نیز بسیار کنجکاو است و دوست دارد از اسرار زندگی دیگران سر در بیاورد. اما این اجازه را به دیگران نمی دهد. او صداقت را در مرحله اول زندگی قرار میدهد اما گاهی کمتر سخن می گوید و چیزی به زبان نمی آورد. همان طور که گفته شد متولدین بهمن ماه از قرض دادن و قرض گرفتن بیزارند و ممکن است آن را بیان کنند. آنها زنانی زیبا و جذابند و مدام در حال تغییرند.

احتمال دارد آنها را عجیب ترین لباسها را بپوشند اما باز هم میدرخشند. او ممکن است با ساده ترین پارچه ها و لباسها این درخشش را به دست آورد. سعی کنید همیشه به او احترام بگذارید و سنگین صحبت کنید. آنها در نقش مادر بسیار فداکارند اما هیچ گاه وابستگی بیش از حد پیدا نمی کنند او به فرزندان خود صداقت می آموزد و در ازای آن از آنها قدردانی می کند و او مهربان است اما آنها را لوس نمی کند. آنها به راحتی تن به ازدواج نمیدهند جز اینکه شما حس کنجکاوی او را بر انگیزید آنها بسیار مغرور هستند و احساسات خود را راحت بیان نمی کنند. اگر می خواهید عشق و وفاداری او را داشته باشید باید کمی حساسیت خود را در کنار تعصب به او نشان دهید.

همچنین بخوانید: خصوصیات زن متولد بهمن ماه از دید روانشناسی

همچنین بخوانید: خصوصیات کودکان بهمن دی ماه

همچنین بخوانید: خصوصیات مدیر و کارمند متولد بهمن ماه