متولدین آذر ماه کمان گیرانی ماهرند و شاد و فعال به همان میزان که یک کمانگیر باهوش و فعال و شجاع است و هیجان در زندگیشان زیاد است.

آذر ماهی ها بسیار شوخ طبع اند و در عین حال رک و راست حرفشان را می زنند و متوجه نمی شوند ممکن است شما را ناراحت کرده باشند زیرا چنین هدفی در ذهنشان نیست.

متولدین آذر ماه بسیار نازک دلند و زمانی که احساس کنند شما را ناراحت کرده اند سعی در جبران آن دارند اما گاهی خراب می کنند.

خصوصیات شخصیتی متولدین آذر

آذر ماهی ها به هیچ وجه نمی توانند بی حرکت بمانند و این حالت روحشان را می آزارد. بسیار محکم قدم برمیدارند طوری که شما به راحتی احساس می کنید برای کاری یا هدفی راه می روند. هیجان چه از نوع پر خطر و چه شاد برای آنها جذابیت دارد. می توان به قدرت بیان کرد که متولدین آذر از رنجشی که در کلامشان وجود دارد آگاه نیستند.

کمانگیران، بسیار با صداقت و راست گو هستند و اگر کسی خلاف این مورد را به آنها تهمت بزند بسیار خشمگین خواهند شد و حتی ممکن است به دعوا و فحاشی هم برسد.

متولدین آذر ماه مشاوران خوبی هستند و در عین حال حراف و پرسر وصدا، در سنین نوجوانی بسیار معتقد و مذهب گرا هستند اما با | رشد سنی تفکر آنها در تعصب روی مسایل مذهبی منطقی تر خواهند شد.

سعی نکنید آذر ماهی ها را در چهار چوبی محدود کنید زیرا عصبی و افسرده خواهند شد آنها افرادی ماجراجو در مسایل عاشقانه هستند و ممکن است عمیقا در این مسایل فرو روند اما دیر پیش می آید تن به ازدواج دهند، روحیه مددکاری دارند بسیار شکمو اما باهوش و منطقی اند.

آذر ماهی ها از حس و حال بیماری و سکون تنفر دارند و به همین دلیل به پیری و حس آن فکر نمی کنند و همیشه سرشار از نبوغ و تفکرند. از لحاظ ظاهری آنها دارای جمجمه های بزرگ و خوش ترکیب اند و پیشانی هایی بلند یا پهن دارند اجزای صورتشان شاد است و سریع حرکت می کنند. آنها اغلب با قد بلند و درشت هستند یا ریز و کوتاه. افرادی ورزشکار و شجاع، آرمانگرا و مهربان و با صداقت هستند.

همچنین بخوانید: خصوصیات متولدین آذر ماه از دید روانشناسی

سنگ ماه تولد آذر

سنگ متولدین آذر ماه، فیروزه است. از فیروزه به عنوان سمگ حامی یاد می شود. این چنین گفته شده که خلبانان و مهمانداران هواپیما برای پروازی ایمن و بی خطر، هنگام سفر سنگ فیروزه به همراه دارند و باور دارند که سنگ فیروزه از سقوط هواپیما پیشگیری می کند.

از فواید فیروزه می توان به تأثیر آن بر بهبود عمکرد و مشکلات کبد و افزایش قدرت دید و سوی چشم و بهبود بینایی اشاره کرد. سنگ فیروزه ضد افسردگی است و با افسردگی مقابله می کند. فیروزه نشاط آور است و کاهنده التهاب های پوستی است.

بارزترین خصوصیات مرد متولد آذر

مردان متولد آذر ماه بسیار بی سیاست و رک هستند. مردان آذر ماهی بسیار خوش بین و با هوش اند و رویاگر هستند با تمام بلند پروازی گاهی شکست می خورند اما خیلی زود از آن حالت بیرون می آیند.

مردان متولد آذر ماه بسیار خوش شانس هستند و دوستان باوفایی اطراف خود دارند او بیشتر به باطن اطرافیان کار دارد تا به ظاهر و از افرادی
که اهل دروغ و دو رنگی هستند تنفر دارد. آنها افراد پری از نظر اطلاعات هستند و با سخنرانی در جمع ها دیگران را نسبت به اطلاعاتشان متعجب می کنند. آنها دوست دارند که رابطه های عاشقانه را تجربه کنند اما علاقه زیادی به ازدواج ندارند.

اگر دوست دارید لحظات خوبی در کنار مرد متولد آذر داشته باشید سعی کنید از او بهانه نگیرید و او را سوال پیچ نکنید و به هیچ عنوان تهدید به کار نبرید آنها به شما علاقه مند می شوند اگر شما آزادی و راحتی او را سلب نکنید و انسان باهوش و مهربان و دست و دلبازی باشید.

در کل مرد متولد آذر ماه کمتر به خانواده و خانه اهمیت زمانی می دهد. مردان آذر ماهی عاشق سفر هستند و برخی حیوانات را دوست دارند به یاد داشته باشید به صداقت او شک نکنید و به او توهین نکنید که هیچ گاه شما را نمی بخشد و با عصبانیت غیر قابل کنترل او مواجه می شوید.

مردان متولد آذر ماه نسبت به اطلاعات خود دوست دارند شما هم مغزی پر داشته باشید و آن را در سخنرانی ها و جمع های دوستانه به نمایش بگذارید پس نزد او زیاد کتاب بخوانید و خیلی به پرو پایش نپیچید. انتقاد آنها را نسبت به خود بپذیرید. مردان متولد آذر ماه در نقش پدر دوست بسیار خوبی برای فرزندانش است اما دوست ندارد آنها با فریب و دورغ او را سر کار بگذارند.

همچنین بخوانید: خصوصیات مرد متولد آذر ماه از دید روانشناسی

بارزترین خصوصیات زن متولد آذر

زنان متولد آذرماه بیشتر حالت یک مرد را دارند اما در باطن یک زن به معنای واقعی هستند با تمام ظرافت های زنانه. از او انتظار نداشته باشید حرفهای عاشقانه را مدام برای شما تداعی کند او ممکن است لحظه ای در این حالت باشد و لحظه بعد به پای شما بپیچد و سوالات خاصی بپرسد.

زن آذر ماهی دروغ نمی گوید و خیلی رک حرفش را می زند. همان طور که در مشخصات کلی متولدین آذر گفته شد مراقب باشید در راستای صداقت و درستکاری به او تهمت نزنید و یا شک نکنید او بسیار عصبانی می شود و تنبیه بزرگی برایتان در نظر می گیرد.

زنان متولد آذرماه انسانهایی خوش بین و مستقل اند به همین دلیل دیرتر تن به ازدواج میدهند آنها عاشق تحرک و سفر هستند، سعی کنید او را در بند نگذارید و به او آزادی بدهید از او خواهش کنید اگر می خواهید کاری انجام شود به او دستور ندهید او در حالی که دوست دارد یک پشتیبان داشته باشد اما رئیس نمی خواهد فقط حامی می خواهد به یاد داشته باشید آنها از ریاست شما و دستور دادنتان متنفرند.

زن متولد آذر هیچ گاه خود و کارهایش را توضیح نمی دهد و به حدی برای برنامه ها و کارهایش ارزش قائل است که در صورت مخالفت شما آنها را جایگزین زمانی می کند که میخواسته با شما باشد.

رنان آذر ماهی بسیار تودار هستند و حتی در موارد ناراحتی خنده روی لبانشان دیده می شود زنان خجالتی و کمرویی نیستند و در ارتباط با جنس مخالف بسیار راحت و شاد هستند و به همین دلیل گاهی برخی از مردان تفاوت راحتی و بی بند و باری را در آنها نمی فهمند و اشتباه می گیرند.

زن آذر ماهی اصولا کارهایی را که دیگران از انجامش شانه خالی می کنند انجام میدهند و ریسک پذیری بالایی دارند. رنان آذر ماهی اصولا شلخته و سر به هوا هستند پول را برای لذت بردن می خواهند و شکمو و پراشتها هستند.

هیچ گاه سعی نکنید جلوی فعالیتش را بگیرید که سریع کارش را جایگزین شما می کند. زنان آذر ماهی بسیار احساساتی و خوش قلب هستند اما به آشپزی و کارخانه هیچ علاقه ای ندارند، اما اگر تصمیم بگیرد شما را خوشحال کند بهترین غذاها را برایتان آماده می کند.

فرزندان زن آذر ماهی، او را در نقش مادر می پرستند. او همبازی فرزندان است و اگر راضی به بچه دار شدن شود بهترین پرستار است این زنان بسیار مهمان نوازاند و به عنوان میزبان عالی هستند و با هر نوع اخلاقی ارتباط برقرار می کند و اگر او را محدود نکنید و به صداقتش شک نکنید تا آخر به شما وفادار می ماند.

همچنین بخوانید: خصوصیات زن متولد آذر ماه از دید روانشناسی

همچنین بخوانید: خصوصیات کودکان متولد آذر ماه

همچنین بخوانید: خصوصیات مدیر و کارمند متولد آذر ماه