متولدین آبان ماه در برج عقرب قرار گرفته اند و بدانید که همچون خود عقرب اگر شما را نیش بزند شما خواهید مرد. متولدین عقرب خصوصیات خاصی دارند آنها به صحبت ها و نظرات شما چندان اهمیت نمی دهند و در این راه فقط شما را می سنجند. آنها نگاهی عمیق دارند و بسیار حساب شده صحبت می کنند. نگاه متولدین آبان ماه خاص است و اغلب به شما خیره می شوند. اعتماد به نفس آنها بالاست مخصوصا در رابطه با خودشان.

خصوصیات شخصیتی متولدین آبان

وقتی متولدین آبان ماه را می بینید تصور می کنید انسانی سرد و بی روح است و نسبت به همه چیز بی تفاوت اما او با نشاط و سرحال است و از نظر جسمانی قوی است. شدت ناراحتی و عصبانی بودنشان را به همان اندازه کم خواهید دید که شادی آنها را.

فکر نکنید یک آبان ماهی ساده لوح است، بلکه او کمی زیرک و بدجنس است. یکی از بهترین خصوصیات متولدین آبان ماه صداقت و عدم دروغ گفتن است. یک آبان ماهی انسانی قوی است و از هیچ حادثه ای در زندگی هراسی ندارد افرادی فداکارند و برای دوستانشان ارزش زیادی قائل می شوند. مراقب باشید زیاد سر به سر او نگذارید که اگر این طور شود تا زهر خود را به شما نریزد ول کن نیست. ولی در عین حال محبت و توجه اطرافیان را فراموش نمی کند آنرا جبران خواهد کرد.

متولدین آبان ماه انسانهایی پر هیجان هستند و به همین دلیل خطر زیاد آنها را تهدید می کند فکر و انرژی آنها به قدری قوی است که می تواند بر بیماری خود غلبه کند و یا برعکس خود را تسلیم ببیند.

آبان ماهی ها انسانهایی شهوت دوست هستند و با قدرت بیان خود همه را متوجه خود می کند و به طوری نفوذ می کند که خود شما هم نمی فهمید. او میتواند در دوگانگی خاصی بهترین باشد. مثلا یک انسان مومن یا یک گنهکار ماهر. یا معتاد و الکلی و در مقابل پزشکی ماهر. آنها در حرفه خود چون هنر و ادبیات – کارهای تحقیقی مثل تجسس یا کارآگاهی و پزشک جراح متخصص!

رابطه عقرب با ماه متولدش در طالع بینی خورشیدی متذکر مطلبی است که می گوید: هرگاه یک متولد عقرب دنیا بیاید ۱ یا دو ماه قبل یکی از افراد فامیل فوت کرده و یا بعد از تولدش در همان خانواده فرزندی به دنیا می آید.

همچنین بخوانید: خصوصیات متولدین آبان ماه از دید روانشناسی

سنگ ماه تولد آبان

سنگ های متولدین آبان ماه عبارتند از یاقوت قرمز و سیترین. از فواید یاقوت قرمز می توان به مقابله با بیماری های ویروسی و اپیدمی اشاره کرد. قابل ذکر است که یاقوت قرمز برای درمان تب نیز مفید است.

یاقوت قرمز می تواند موجب از بین رفتن رخوت و بی حسی شده و همچنین از زایمان زودرس پیشگیری می کند. یاقوت قرمز سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند و از جهت روانی سبب رها شدن از وابستگی های روانی می شود.

از گذشته مرسوم بوده و به زوج های جوان توصیه می شده که به منظور وفاداری و وفای بیشتر نسبت به همسر و شریک زندگی خود، یاقوت قرمز به گردن بیاویزند.

بارزترین خصوصیات مرد متولد آبان

مرد متولد آبان مردی با وجدان و با انصاف است. مرد آبانی شخصیتی خوددار دارد آنها بسیار با هوش و زیرک اند اما پیشنهاد میکنیم مراقب باشید او را عصبانی نکنید چون او مثل بمب منفجر شده و شما از آتش او در امان نخواهید بود و اثر ناراحتی اش طوزی به شما می رسد که هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.

مرد آبانی مردی احساساتی است و آتشین مزاج، او برای هر کاری ذوق فراوانی از خودش نشان می دهد. برای مرد متولد عقرب شکست و سرخوردگی معنایی ندارد آنها در زخم زبان زدن مهارت بالایی دارند و با زبان تیزشان هنگام عصبانیت طوری به شما نیش می زنند که همیشه در خاطرتان می ماند.

آبان ماهی ها بسیار قانون مند و اجتماعی هستند اغلب افرادی متعصب و مذهبی اند و در راه حل مشکلاتشان هیچ بهانه ای را نمی پذیرند. آنها همان طور که گفته شد مزاج آتشینی دارند و به جنس مخالف خود علاقه مندند اما تحت تاثیر عشوه های یک زن قرار نمی گیرند.

مردان متولد آبان در مقام پدر بسیار محکم و جدی هستند و احترام گذاشتن را به فرزندانشان آموزش می دهند و فرزند آنها کمتر فرصت تنبلی پیدا می کند آنها فرزندان محکمی تربیت میکنند و به آنها می آموزند که روی پای خودشان بایستند. ممکن است در مقطع سنی کودکی تا نوجوانی از پدرشان به خاطر سختگیری ناراحت و دلگیر باشند اما در سنین بالاتر حتما از او تشکر خواهند کرد.

مرد آبان ماهی از چه زنی خوشش می آید؟

اگر شما عاشق مرد متولد آبان هستید به شما پیشنهاد میدهم هیچ گاه به او فرمان ندهید و پیشنهاد ندهید. مرد متولد آبان ماه زنی مهربان می پسندد و در این صورت مهر و محبت و عشق خود را وقف او خواهد کرد و بدانید او آنچه را بخواهد به دست می آورد.

همچنین بخوانید: خصوصیات مرد متولد آبان ماه از دید روانشناسی

بارزترین خصوصیات زن متولد آبان

زن متولد آبان به خود متکی و مغرور است او بسیار جذاب است و از ته دل دعا می کند که یک مرد واقعی به دنیا بیاید او می تواند در حکم یک مرد هم باشد و از زنهای خانه دار که شخصیت کدبانویی دارند و خود را وقف کارهای خانه می کنند متنفر است او دوست دارد بر دیگران مسلط باشد و طوری این کار را انجام می دهد که شما متوجه نمی شوید.

زن آبان ماهی آنچنان دیگران را شیفته خود می کند که باور کردنش سخت است، ولی خودش هیچگاه شیفته دیگران نمی شود. زنان متولد این ماه حس ششم قابل توجهی دارند و اغلب پیشگویی می کنند.

همه جذابیت و فریفتگی او یک طرف عصبانیت و خشم او را در هیچ زنی نمی یابید او بسیار کینه جو و پر انتقام است. آنها از مردهای ترسو و محافظه کار خوششان نمی آید و بسیار پر دل و جرات هستند.

زن آبان ماهی از چه مردی خوشش می آید؟

اگر می خواهید او از شما خوشش بیاید با شخصیت و شعور بالایی در حضورش ظاهر شوید باهوش باشید و خوش تیپ  و خوش هیکل. اگر او احساس کند شما لیاقت محبت او را دارید تمام عشق و زندگیش را وقف شما می کند به ظاهر سرد او توجه نکنید او سرشار از شور و هیجان و عشق ورزیدن است. او تعادل در دوست داشتن یا تنفر ندارد. یا کاملا دوست دارد و خوشش می آید یا متنفر است و قبول نمی کند او حد وسط ندارد.

زن متولد آبان ماه کمتر درد و دل می کند اما از گوش دادن به درد و دل دیگران لذت می برد و سعی می کند راز شما را پیش خود نگه دارد و به ندرت آن را بازگو می کند. هرچه محکم تر و قوی تر باشید مقام شما نزد او بالاتر است. او عاشق پول و قدرت است او ممکن است یا کاملا خسیس یا کاملا ولخرج باشد.

چنانچه با زن آبان ماهی ازدواج کردید خوشحال باشید چون او در مهمانی ها و جمع ها به شما احترام زیادی میگذارد و اجازه می دهد در خانه مدیریت کنید و به شما کمک می کند تا به اهداف شغلی و اجتماعی تان برسید. اما مراقب باشید در این راه احساس نکند که شما ترس یا تردید دارید که زخم زبانهایش شروع میشود. در کارهای خانه بسیار فعال است، او حامی محکم فرزندان است.

همچنین بخوانید: خصوصیات زن متولد آبان ماه از دید روانشناسی

همچنین بخوانید: خصوصیات کودکان متولد آبان ماه

همچنین بخوانید: خصوصیات مدیر و کارمند متولد آبان ماه